bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

Hizmetler

michael kors portemonnaie ray ban clubmaster air max goedkoop beats by dre goedkoop nike roshe ray ban outlet nike air huarache damen ghd fladjern mont blanc kuglepen hollister berlin polo ralph lauren pullover woolrich parka gucci belt uk scarpe mbt scarpe jordan polos ralph lauren baratos ralph lauren schweiz ghd glattejern nike air max thea beige cheap oakleys

   
boru taşımaları

Boru Taşımaları

Türkiye’den ilk TCDD vagonlarıyla blok tren çıkışını organize ederek, boru ihracatına büyük bir imkan yaratan Eksper, 5 yılda 6.500 vagon boru taşımasına imzasını atmıştır. Türkiye’nin en büyük çelik boru firmalarının taşımalarını üstlenen Eksper Tren, bu alandaki uzmanlığı ve deneyimi ile borularınızın zamanında, güvenli ve en doğru şekilde taşınmasının garantisi olacaktır.

demir .elik taşımaları

Demir Çelik Taşımaları

Otomotivden ulaştırmaya, inşaattan enerji sektörüne Türkiye’nin lokomotif sektörlerinin ihtiyaç duyduğu demir çelik ürünlerini, daha uzun ve daha ağır ürünlerin taşınmasına imkan veren geniş demiryolu ekipman yelpazesi ile güvenli ve ucuz bir şekilde taşıyan Eksper, kurulduğu günden bu yana Türkiye’nin önde gelen firmalarına hizmet vermeye devam etmektedir.

dökme yükler

Dökme Yükler

Türkiye maden ihracatının önemli bir kısmı blok tren servisi ile Avrupa’ya Eksper’in organizatörlüğünde taşınmaktadır.

blok tren taşımaları

Blok Tren Taşımaları

Almanya’dan Türkiye’ye yapılan haftalık düzenli blok tren taşımacılığı ile Türkiye’nin en önde gelen otomotiv sanayicilerinden birinin üretim bandına 12 yıldır kesintisiz bir şekilde ürün sevkiyatı başarıyla yürütülmektedir.

akaryakıt ve kimyasal taşımaları

Akaryakıt ve Kimyasal Taşımaları

İster sahibi olduğumuz sarnıç vagonlar ile ister ise kiralama yöntemi ile yurtdışından temin ettiğimiz vagonlar ile Avrupa standartlarında çevreci, güvenli ve ekonomik taşımalara imza atılmaktadır.

proje taşımaları

Proje Taşımaları

89 Yıllık Cumhuriyet tarihimizin ilk hızlı tren setinin Türkiye’ye getirilmesi gibi pek çok özel demiryolu projesinin başarıyla altından kalkmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

münferit vagon taşımaları

Münferit Vagon Taşımaları

Münferit vagon yüklerimizi Türkiye'den Avrupa'nın her noktasına, Suriye’ye, İran’a, Irak’a ve Avrupa'nın her noktasından Türkiye'ye, taşıyoruz.

vagon kiralama

Vagon Kiralama

Yükünüze en uygun tipte vagonların araştırılıp bulunmasını, bunların dilerseniz satın alma, dilerseniz kiralama yöntemiyle temin edilmesini sağlıyor, bu ekipmanlarla yapacağınız taşımaları organize ediyoruz.

hollister outlet belstaff italia ugg saldi nike air max bianche louis vuitton scarpe louboutin outlet belstaff milano scarpe jordan canada goose italia air jordan italia scarpe air jordan borse michael kors air max bianche outlet woolrich christian louboutin outlet woolrich italia ugg outlet louis vuitton occhiali canada goose outlet occhiali louis vuitton woolrich outlet scarpe louis vuitton michael kors borse